Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie
Sitemap


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Quick Batch File Compiler 4 2 0 0 (x32/x64)[ENG] [Patch]
Dodał:  8fd415bf
Data: 08-11-2018
Rozmiar: 3.39 MB
Seed: 5
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 1
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 23:06:23OPIS:"Quick Batch File Compiler to program do konwertowania plików BAT do formatu wykonywalnego EXE. Co niezwykle istotne, w ten sposób przygotowane pliki są kompatybilne również z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows, w tym następującymi wydaniami: XP, Vista, 7, 8, 10. Oprócz kompilacji kodu źródłowego, aplikacja pozwala na dołączenie do pliku wykonywalnego szeregu dodatkowych INFOrmacji, takich jak ikona, pliki składowe, z których można korzystać na poziomie skryptu oraz INFOrmacje o prawach autorskich (nazwa firmy, OPIS produktu, właściciel, komentarze, wersja i inne). Program posiada ponadto sporo ciekawych funkcjonalności, takich jak:
- zapis i wczytywanie projektów,
- możliwość tworzenia plików wykonywalnych działających w tle (brak wyświetlania okna konsoli),
- ochrona przed nieautoryzowanymi zmianami i automatyczne szyfrowanie danych,
- podświetlanie składni skryptów.

Aplikacja wyróżnia się prostą obsługą. Dostęp do poszczególnych funkcji możliwy jest za pomocą przycisków widocznych na pasku narzędziowym, podręcznych menu lub skrótów klawiaturowych. Sama konwersja natomiast sprowadza się do wczytania kodu źródłowego, określenia dodatkowych opcji i wybrania docelowej lokalizacji pliku EXE. Na dole głównego okna wyświetlana jest natomiast lista z ostatnio wykonywanymi działaniami. Zawiera ona na przykład istotne INFOrmacje dotyczące przebiegu konwersji. Do paczki instalacyjnej dołączony jest również przyzwoicie napisany plik pomocy, wyjaśniający tajniki obsługi."

homepage: http://www.abyssmedia.com/quickbfc/

Screeny:

http://i.postimg.cc/T3S0TxjV/Screen.jpg

http://i.postimg.cc/9MPYPq6b/Screen1.jpg

http://i.postimg.cc/4yBvqRNh/Screen2.jpg

DETALE TORRENTA:[ ]
PodziękowaniaNikt jeszcze nie podziękował.
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze